Komíňákjistila Žanďa. Tohle mi přišlo, jako IXa a víc ne. Vyběhl jsem to celkem na pohodu. Tomajda dává dokonce IXb/IXc, což mi příde opravdu moc. Nejasné chyty a stupy vedle jsou o poznání namáhavější. Super cesta.
IXb
OS
28.09.2013
jistila Žanďa. Tohle mi přišlo, jako IXa a víc ne. Vyběhl jsem to celkem na pohodu. Tomajda dává dokonce IXb/IXc, což mi příde opravdu moc. Nejasné chyty a stupy vedle jsou o poznání namáhavější. Super cesta.
FISAU 3.K. mě to pěkně potrápilo,dnes na 2.pokus,ale už jsem to zkoušel dříve asi 3x...
IXb
PP
31.10.2021
U 3.K. mě to pěkně potrápilo,dnes na 2.pokus,ale už jsem to zkoušel dříve asi 3x...