relicnejdřív mě to nebavilo, protože jsem se bál padat mezi bouldrmatky. Večer mi to ale nedalo a dal ještě hodně nadějnej pokus. Druhej den asi na třetí. Nastupoval jsem bez bouldrmatky, protože jsme jich měli málo. Varianta se zakliněnou nohou o butr dole. Bez toho prý spíš 7C... Každopádně parádní linka.
7B+
solo
31.12.2016
nejdřív mě to nebavilo, protože jsem se bál padat mezi bouldrmatky. Večer mi to ale nedalo a dal ještě hodně nadějnej pokus. Druhej den asi na třetí. Nastupoval jsem bez bouldrmatky, protože jsme jich měli málo. Varianta se zakliněnou nohou o butr dole. Bez toho prý spíš 7C... Každopádně parádní linka.