Books
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Competitions
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Ranking
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Results
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Diary
5949 lezců
1231185 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Indoors
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Shops
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Tisíc Kulek

Klasifikace:7A+
Typ cesty:boulder
Sektor:Sarajevo
Oblast:Škrovád
Poloha:Broumovsko
Obtíže:síla
Sklon:kolmá
Délka:3 m
Autor:M. Stráník, 2008
Popis:
Z dírek do spoďáků a nátah doprava do lišty a do madla.
Poznámka:
Dírky trochu osolené. Silový boulder - našlapat nohy proti spoďákům.
Zapsal:David Griger (Komíňák), 24.06.2009 22:53:40

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - Škrovád


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

myslím že bouldr je pro člověka nad 180 cm za 6b.
Zapsal: radek, 25.06.2009 16:03:02

No myslím, že pro člověka nad 180 cm je to možná v dolní pasáži i težší :-) Dostat se do lišty mě ani někomu jinýmu nedělalo takovej problém (sice udržet ji není lehký), ale nakopat předtím dole nohy proti spoďákům je stejný kotel pro všechny akorád mají rozdílně vysocí lidé nohy na jiných stupech či dírách
Zapsal: Komíňák, 25.06.2009 21:41:53

Čili myslím, že problém tohoto bouldru není dostat se do horního sokolíčku, ale nakopat nohy a dostat se vůbec do pozice, kdy do něho jdu a tam je výška spíš na obtíž. Toto mi zabralo dost pokusů než jsem to vymyslel pak už na asi druhý či třetí pokus když jsem dojel do tý horní lišty jsem ji udržel a celkem v pohodě to dolezl.
Zapsal: Komíňák, 25.06.2009 21:46:04

tak to bych to zvedl na 7B -:)
Zapsal: r., 26.06.2009 09:06:35

100% souhlas s komíňákem, to spíš jsi asi myslel asi ZOH Sarajevo, tam mají delší opravdu značnou výhodu, tisíc kulek je pěkný a hezky vypečený boulder, myslím že 7A+sedí.
Zapsal: Štěpán Stráník, 29.06.2009 14:58:34

Spíš 7A+/B
Zapsal: Štěpán Stráník, 04.09.2009 16:37:47

Tak 6C max.
Zapsal: P.F, 04.03.2012 22:38:34

7A+ no já nevím. mě se to podařilo dát na flash a nijak výrazně těžký mě to nepřišlo. měřím 174cm...tak 7A max, ale nemám odhad, klidně i 6c
Zapsal: honza k., 01.01.2014 18:37:59

s boulderem Hvězda šesticípá 7A+ je toto o mnoho lehčí
Zapsal: honza k., 01.01.2014 18:41:06

pro lidi nad 170 6c, pro menší cca 6c+ vic ani prd (mám tak 172)..
Zapsal: Jackalpackal, 08.02.2015 15:40:02

7a+ si myslim že to určitě neni.. v porovnání s ostatními 7a+ nebo 7a co sem kdy lezl je tohle mnohem lehčí.. za mě max 6c+ a i to je moc.. lezitelný i pro menší lidi 150cm pro ně to je o fous těžší
Zapsal: radek, 08.02.2015 15:40:26

pro lidi nad 170 6c, pro menší cca 6c+ vic ani prd (mám tak 172)..
Zapsal: Jackalpackal, 08.02.2015 15:41:13


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

noo noo7A+solo01.01.2008
Š Stráník7A+solo08.03.2009
KomíňákI v tomto hnusném počasí suchý boulder, dopad byl vždy při neúspěšném pokusu do bahna :-(7A+solo24.06.2009
I v tomto hnusném počasí suchý boulder, dopad byl vždy při neúspěšném pokusu do bahna :-(
zabicka7A+flash05.12.2009
TomášM.7A+solo28.05.2010
jindro7A+solo14.03.2011
miskis7A+solo14.03.2011
trumen7A+solo21.03.2011
Ladan257A+solo25.02.2012
Dvorakj7A+solo25.02.2012
Luky19927A+solo25.02.2012
Mihel7A+solo15.03.2012
novakja7A+OS05.04.2012
Kůča7A+solo14.04.2012
jedlija67A+solo30.07.2012
WoKo7Aflash30.03.2013
kufíno7A+solo14.04.2013
Ondra857A+solo04.05.2013
dejvi7Asolo02.06.2013
sHerpa7A+solo09.11.2013
zeros7A+solo01.01.2014
honza k.7Asolo01.01.2014
skálič7A+solo01.01.2014
Páťa7A+solo18.02.2014
Sokol7Aflash15.03.2014
tmichalicka7A+solo06.04.2014
LArock7A+flash26.04.2014
zabry7A+solo09.10.2014
jackalpackalspíš kolem 6c6C+solo07.02.2015
spíš kolem 6c
rxdek6C+OS07.02.2015
Drat3k7A+solo15.04.2015
Matty Hořák6C+solo24.05.2015
Kostanějaký podezřele lehký, ani jsem nemusel zabrat...6Cflash20.12.2015
nějaký podezřele lehký, ani jsem nemusel zabrat...
Karlitotěžko říci s klasou, pro delší opravdu těžší nakopat někam nohy, ale na druhou stranu je jich tam tolik, že si každý vybere7Asolo19.03.2016
těžko říci s klasou, pro delší opravdu těžší nakopat někam nohy, ale na druhou stranu je jich tam tolik, že si každý vybere
zaoralfDélka jistě výhodou. Super!7AOS19.03.2016
Délka jistě výhodou. Super!
tulipan7Asolo07.05.2016
Kapr7A+solo12.05.2016
Kapr7A+solo12.05.2016
FISANějak jsem do toho sokolíčka ne a ne dosáhnout...7Asolo15.11.2016
Nějak jsem do toho sokolíčka ne a ne dosáhnout...
rychtrmoc7Asolo15.11.2016
cepec6Csolo25.02.2017
MrndaPěkný7Asolo04.03.2017
Pěkný
AKstmívá se a pěkný moc a lehčí asi7A+solo04.03.2017
stmívá se a pěkný moc a lehčí asi
chimenea7Asolo04.03.2017
Olga(Kolouch)včera jsem viděla, že holky vymyslely lehčí způsob, ale už nebyla síla...dneska jsem to tam napálila...ale 7A+ to teda zase není!6C+solo05.03.2017
včera jsem viděla, že holky vymyslely lehčí způsob, ale už nebyla síla...dneska jsem to tam napálila...ale 7A+ to teda zase není!
tdaehne7A+solo12.03.2017
Žížala7A+flash08.04.2017
Vasekdegamma6C+flash30.04.2017
binis7Asolo01.05.2017
safimar7A+solo14.03.2018
horskyv7A+solo14.07.2018
Feromona7A+solo22.09.2018
Bajker897A+solo18.05.2019
sobuah7A+solo18.05.2019
hans1996Velké soft7Aflash11.10.2019
Velké soft
Edros6C+solo05.04.2020
kimi7Asolo08.04.2020
Pavouk Kuba7Aflash08.04.2020
Kopytník7Asolo10.04.2020
davu6COS10.04.2020
Peanutzero6COS19.11.2020
marenaKlasa dle průvodce, ale uznávám, že pro dlouhé lehké, nejtežší je naskládat se do spoďáků, přešah už je relativně v pohi6C+/7Asolo06.12.2020
Klasa dle průvodce, ale uznávám, že pro dlouhé lehké, nejtežší je naskládat se do spoďáků, přešah už je relativně v pohi
bike stalker7A+solo12.12.2020
Urukusz levyho spodaku sem tam nemohl dosahnout, takz díra + pravý spodák a docela v poho6C+/7Asolo21.12.2020
z levyho spodaku sem tam nemohl dosahnout, takz díra + pravý spodák a docela v poho
Čuník7A+solo01.01.2021
JuraPodrazil6Csolo23.02.2021
Dofal6Csolo23.02.2021
Svob6C+/7asolo29.12.2021
relicasi každej by si to zapsal, jako OS, ale řekli mi spoďák, kterej je jasnej;)6C+flash02.01.2022
asi každej by si to zapsal, jako OS, ale řekli mi spoďák, kterej je jasnej;)
Kóča6c+/7Asolo02.01.2022
cerv6C+/7aOS18.04.2023
PP128při výšce 190 cm je vršek lehký, po vymyšlení nástupu je klasifikace pro mě přijatelná6Csolo05.05.2023
při výšce 190 cm je vršek lehký, po vymyšlení nástupu je klasifikace pro mě přijatelná
orbit6COS28.05.2023
None87Rozpažka dlouhá, ale naštěstí je na youtube i jinej program. V bouldrech se moc nevyznám, ale 7A asi ne.6Csolo01.07.2023
Rozpažka dlouhá, ale naštěstí je na youtube i jinej program. V bouldrech se moc nevyznám, ale 7A asi ne.
simpirx6Csolo10.10.2023
peliska6C+/7Asolo21.10.2023
draKubasmohlo být z první, ale z levýho spoďáku jsem to nerozpažil, nakonec jsem musel jen přes pravej, ale to bylo míň hezký a lehčí6Csolo11.11.2023
mohlo být z první, ale z levýho spoďáku jsem to nerozpažil, nakonec jsem musel jen přes pravej, ale to bylo míň hezký a lehčí
jeremy_jenda7A+solo29.01.2024
Kyslík7A+flash10.03.2024
OndraParik7A+flash06.04.2024
Štěpa7A+flash12.04.2024
Kubakop7A+flash12.04.2024
du3an7A+solo19.06.2024
Svatous7Asolo11.02.2025
konoo7Aflash16.03.2025
Kulich17A+solo07.09.2025
Pepa7Aflash15.11.2025
Inka6C+/7Asolo28.03.2026
MicanJsem šulin, dvakrát jsem zvedal pravou nohu z levé dost nízko a vyvrátilo mě to. Stačilo nejdřív popošlápnout levou nohou o koušíček výš. Jasná flashovka. Pěknej nápal, jakože fakt pěknej dvoukrokovej boulder, klasa určitě záleží na výšce a došahu.6Csolo05.04.2026
Jsem šulin, dvakrát jsem zvedal pravou nohu z levé dost nízko a vyvrátilo mě to. Stačilo nejdřív popošlápnout levou nohou o koušíček výš. Jasná flashovka. Pěknej nápal, jakože fakt pěknej dvoukrokovej boulder, klasa určitě záleží na výšce a došahu.
sejr6Csolo26.04.2026
RosťaHolík6Cflash10.05.2026
Annbr7Asolo10.05.2026
Gabriel7Asolo10.05.2026

 Přidání cesty do deníčku
 Photo of the day:

Záchranka pod Matterhornem
 Routes:
All routes (192415)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Latest comments:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Contributions from abroad | Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Patsy Leeds | Ramonwoutt | Bogdanztq |

 Hot:
Kalymnos (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Switch to desktop version