Jaký je rozlí mezi touto cestou a Skokem do oblak?. Tohle jde stěnou a poté mírně vlevo od nýtu převisem po hraně a Skok do oblak jde od nýtu přímo rovně přes převis? Nějak mi to při pohledu splívalo v jednu cestu
Zapsal: Komíňák, 23.10.2011 18:59:29
rozdíl :-)
Zapsal: Komíňák, 23.10.2011 19:01:13
ako to tedy je? V druhým převisu nad rampou by to chtělo ještě jeden nýtek a byla by to super lajna. Takhle špatnej špinavej nejištěnej nic moc dolez i když by tam asi šly friendy.
Zapsal: Komíňák, 14.05.2013 22:07:34
Schody vedou přímo dachem, Plecháč ho oblízí zleva, původně stará hákovačka.