Ondra Žžlezl sem to s bocakem na levou, pak delsi krok do hrany, bez bocaku by to bylo asi tezsi,ale i tak si myslim, ze pro mne jako vyssiho by to bylo porad v pohode
5A
solo
15.08.2009
lezl sem to s bocakem na levou, pak delsi krok do hrany, bez bocaku by to bylo asi tezsi,ale i tak si myslim, ze pro mne jako vyssiho by to bylo porad v pohode