VasekdegammaMinule sem 3x vypadl z osolenyho topu, ted na druhej ostrej. 20 stupnu, ale prijemne pofukovalo.
Skoda,ze to neni pevnejsi pisek...jinak ale pecka boulder!
7B+
solo
27.08.2017
Minule sem 3x vypadl z osolenyho topu, ted na druhej ostrej. 20 stupnu, ale prijemne pofukovalo.
Skoda,ze to neni pevnejsi pisek...jinak ale pecka boulder!