Hamnishprvní cvaklej, nástup mi prisel fakt psycho,bez cvaklyho bh bych si kakla:-/pak este zaverecny pilirek mi dal zabrat,sla sem zprima,tak za 7+,pak zprava,to neslo vubec,nakonec zleva a nahore sem vypustila vsechny sporsty slova co me napadly, fakt nic moc,neprehledna a nevyvazena cesta,fuj
6+
RP
17.05.2015
první cvaklej, nástup mi prisel fakt psycho,bez cvaklyho bh bych si kakla:-/pak este zaverecny pilirek mi dal zabrat,sla sem zprima,tak za 7+,pak zprava,to neslo vubec,nakonec zleva a nahore sem vypustila vsechny sporsty slova co me napadly, fakt nic moc,neprehledna a nevyvazena cesta,fuj
ValmarZvýšení klasy se dle předchozích přelezců nebráním. Nahoře lezeno logicky zleva je již pohoda. jak ohodnotit spodní boulder je otázkaou
6+
OS
21.07.2015
Zvýšení klasy se dle předchozích přelezců nebráním. Nahoře lezeno logicky zleva je již pohoda. jak ohodnotit spodní boulder je otázkaou