  Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
|
 AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
|
 Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208
Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503
Hory: 23.X. 2532 24.Opice 2510 25.Moravcová 2460
|
 SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
|



|  | Contact | |

|
| |
| Název cesty: | Čirá Radost | | Klasifikace: | Xb | | Typ cesty: | skalní | | Sektor: | Sejček | | Oblast: | Teplické Skály | | Poloha: | Broumovsko | | Obtíže: | technika | | Sklon: | převislá | | Délka: | 0 m | | Jištění: | 5Q | | Autor: | Pavel Hrubý a Jan Výšek | | Popis: | Nástup mírně vlevo za levou údolní hranou a dále stěnou při hraně a výše hranou přes 5Q na vrchol. | | Poznámka: | AF Xa, RP uvidíme.. celkem intenzivní lezení s gradujícím koncem k 5.Q a kolem něj. | | Zapsal: | Honza Výšek (Malej bejk), 03.10.2009 21:20:01 |
| |
Hodnocení / Počet: 0 / 0
Všechny cesty
Nová cesta
|
Komentáře
Tak mně včera zůstal takovej hrutek mezi 4a5 kruhem v ruce takže je to určitě přísné Xb
Zapsal: Alberto, 06.09.2012 08:17:02 ještě, že to nebylo mezi 1 2 kruhem...
Zapsal: sim, 06.09.2012 08:18:23 Hmmm...ještě žeb to už mám...ten hrůtek si o to říkal...jsi holt nejsilnější...:)
Zapsal: elbrus, 06.09.2012 08:39:04 Bez hrůtku to jde, akorát se mi nejtěžší místo přesunulo nahoru. Aspoň je větší sranda... :-) Vzhledem k no-handu pod 4.Q to s klasou asi nehýbe...
Zapsal: malej bejk, 12.09.2012 15:58:45 No to jsme se tam teda včera nějak minuli, byli jsme tam s Kubou
Zapsal: Richard, 24.09.2012 20:58:05
I agree to the processing of personal data.
| | Přelezy
| Malej bejkperfektní prvovýstup, místy statečné lezení.. hezké | Xa | - | 03.10.2009 |
perfektní prvovýstup, místy statečné lezení.. hezké |
| MajzlíkKlasa Xa/b | Xb | PP | 31.07.2010 |
Klasa Xa/b |
| Dlabis | Xb | PP | 25.08.2012 |
| SandReiDalo mi to zabrat! Hlavně od 1.-2. | Xb | RP | 26.08.2012 |
Dalo mi to zabrat! Hlavně od 1.-2. |
| Malej bejkpo vylomení chytu nahoře mi příjde nejtěžší vršek, pro mě asi lehčí než Džin.. super technická linka | Xb | RP | 11.09.2012 |
po vylomení chytu nahoře mi příjde nejtěžší vršek, pro mě asi lehčí než Džin.. super technická linka |
| Brozik | Xb | PP | 16.09.2012 |
| foxRSuper cesta. | Xb | PP | 23.09.2012 |
Super cesta. |
| novakjaTvrdý Xb, top cesta, precisteno | Xb | PP | 03.08.2021 |
Tvrdý Xb, top cesta, precisteno |
| honza k. | Xb | PP | 03.08.2021 |
| django | Xb | PP | 09.08.2021 |
| Malej Primán | Xb | PP | 25.08.2021 |
| vojta.rv 1.ostrym jsem upad nad posledním kruhem ve vylezenym,holt jaryn | Xb | PP | 27.09.2021 |
v 1.ostrym jsem upad nad posledním kruhem ve vylezenym,holt jaryn |
Přidání cesty do deníčku
|
Reklama: |
| |
|  | Photo of the day: | |

|  | Routes: | |
|  | New in discussion: | |
|  | Latest comments: | |
|  | Hot: | |
|  | New in advertising: | |
|  | Instructions: | |
|  | ... | |
|