laurotTip od kamarádů Němců, kteří nám doporučili i tuhle oblast. Dole madlíčka pak technický koutek, kde se člověk pěkně rozleze nohama. No ve výsledku jsem byl rád, že nemám o pár cenťáků míň, protože někde jsem to musel řešit docela nátahem. Klára si potom ve fleshi tohle místo užívá asi čtvrt hoďky, ale nakonec sedá. Vysluhuju si přezdívku 'Frederico Dlouhá Noha' které se asi jen tak nezbavím. Kdykoli se někam natáhnu, kam by to ona nezvládla, tak to mám na talíři.
6c
OS
18.10.2015
Tip od kamarádů Němců, kteří nám doporučili i tuhle oblast. Dole madlíčka pak technický koutek, kde se člověk pěkně rozleze nohama. No ve výsledku jsem byl rád, že nemám o pár cenťáků míň, protože někde jsem to musel řešit docela nátahem. Klára si potom ve fleshi tohle místo užívá asi čtvrt hoďky, ale nakonec sedá. Vysluhuju si přezdívku 'Frederico Dlouhá Noha' které se asi jen tak nezbavím. Kdykoli se někam natáhnu, kam by to ona nezvládla, tak to mám na talíři.