Olga(Kolouch)zase plotna, první půlka vpohodě, pak ale trošku zkolměla, ubylo chytů a zvětšily se odlezy, některý místa docela nepříjemný, hlavně cvakání s ujíždějícíma nohama.
6a+
OS
30.10.2009
zase plotna, první půlka vpohodě, pak ale trošku zkolměla, ubylo chytů a zvětšily se odlezy, některý místa docela nepříjemný, hlavně cvakání s ujíždějícíma nohama.