  Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
|
 AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
|
 Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400
Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 20.Vejsada 10006
Hory: 10.Veselá 4592 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
|
 SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
|



|  | Contact | |

|
| |
| Název cesty: | Schwarz | | Klasifikace: | 7C | | Typ cesty: | boulder | | Sektor: | Schwarz & Weiss | | Oblast: | Bahratal | | Poloha: | Německo - Sasko | | Obtíže: | boulder | | Délka: | 6 m | | Jištění: | bm | | Popis: | SD nástup Kanálem do madla a doleva do díry, z madla 7B+. | | Zapsal: | Tomáš Strnad (foxR), 01.02.2010 20:44:15 |
| |
Hodnocení / Počet: 0 / 0
Všechny cesty
Nová cesta
|
Komentáře
Patřej tam ty spoďáky ve stripě? Když jsem tam byl, tak nám někdo tvrdil, že ne, ale na jednom videu jsem to viděl s nima...
Zapsal: mates, 22.10.2012 19:06:47 leze se to bez chytu ve stropě
Zapsal: o.b., 11.11.2013 11:45:33 ale vetsinou s.
Zapsal: j.j., 11.11.2013 14:17:02
I agree to the processing of personal data.
| | Přelezy
| foxR | 7B+ | solo | 30.01.2010 |
| foxR | 7C | solo | 13.02.2010 |
| Majzlík | 7C | solo | 13.11.2011 |
| sandokandruhou část jsme lezli normálně se všemi chyty ve stropě, někdo tam prý jeden vynechává, lae to mi přijde jako chujovina :) | 7C | solo | 19.11.2011 |
druhou část jsme lezli normálně se všemi chyty ve stropě, někdo tam prý jeden vynechává, lae to mi přijde jako chujovina :) |
| Laco Šaolin | 7C | solo | 19.11.2011 |
| noo noo | 7C | solo | 07.04.2012 |
| Š StráníkPořád jsem padal jako trotl ze spoďáku. | 7C | solo | 07.04.2012 |
Pořád jsem padal jako trotl ze spoďáku. |
| burt | 7B+ | solo | 07.04.2012 |
| le big zloba mac | 7C | solo | 14.04.2012 |
| le big zloba mac | 7B+ | solo | 14.04.2012 |
| Dlabis | 7b+ | flash | 14.04.2012 |
| skálič | 7B+ | solo | 02.11.2013 |
| novakja | 7C | solo | 09.11.2013 |
| novakja | 7B+ | solo | 09.11.2013 |
| zerosHrozný.. v tom 7C jsem spadnul z topový díry!!! :D | 7B+ | solo | 28.12.2015 |
Hrozný.. v tom 7C jsem spadnul z topový díry!!! :D |
| miskis | 7B+ | solo | 27.02.2016 |
| miskis | 7C | solo | 27.02.2016 |
| Ondra | 7C | solo | 10.04.2016 |
| caldic | 7B+ | solo | 09.11.2017 |
| johndys | 7B+ | solo | 04.03.2018 |
| relicUtrapeny | 7B+ | solo | 02.03.2019 |
Utrapeny |
| blabos | 7B+ | solo | 02.03.2019 |
| blabospotrápilo hlavně to nástupní 7A, pak už to šlo, schwarz-weiss příště, na to síla už nebyla | 7C | solo | 02.03.2019 |
potrápilo hlavně to nástupní 7A, pak už to šlo, schwarz-weiss příště, na to síla už nebyla |
| Bafik | 7C | solo | 05.05.2019 |
| 007Pěkný, normálně s chytama ve stropě.... Ne o moc lehčí než aborigines... | 7C | solo | 16.10.2021 |
Pěkný, normálně s chytama ve stropě.... Ne o moc lehčí než aborigines... |
| Štěpo | 7C | solo | 03.12.2023 |
| Olin | 7C | flash | 13.03.2024 |
| Pepik | 7C | solo | 13.03.2024 |
| Pepik | 7B+ | solo | 13.03.2024 |
| jan2soft | 7B+ | solo | 08.06.2024 |
soft |
| Jonda | 7B+ | solo | 27.06.2024 |
| JondaSD | 7C | solo | 27.06.2024 |
SD |
| j4chym | 7B+ | solo | 05.10.2024 |
| j4chym | 7C | solo | 05.10.2024 |
| aindra | 7B+ | solo | 13.01.2025 |
| PetrOliva | 7B+ | solo | 09.02.2025 |
Přidání cesty do deníčku
|
Reklama: |
| |
|  | Photo of the day: | |

| Záchranka pod Matterhornem |
|  | Routes: | |
|  | New in discussion: | |
|  | Latest comments: | |
|  | Hot: | |
|  | New in advertising: | |
|  | Instructions: | |
|  | ... | |
|