ukko4 plne 60m délky cca 7hodin hore...
ve 3ti se leze... při slanění nám přimrzlo lano k repkám hodin tak jsem si 3tí delku zopakoval na tibloc-u a nechal tam zamkovku ze salathe wall... jinak jsme celkem diky slunicku prochcali a posleze meli vse jako brneni
6
OS
13.02.2010
4 plne 60m délky cca 7hodin hore...
ve 3ti se leze... při slanění nám přimrzlo lano k repkám hodin tak jsem si 3tí delku zopakoval na tibloc-u a nechal tam zamkovku ze salathe wall... jinak jsme celkem diky slunicku prochcali a posleze meli vse jako brneni
ondraslTahal jsem tu WI6 podmínky diskutabilní, špatně zajistitelná délka.
6
OS
21.01.2022
Tahal jsem tu WI6 podmínky diskutabilní, špatně zajistitelná délka.
zaoralfMazec! Lezl jsem L2 a L4 (všechny délky 60-65m). V L2 jsem se fakt bál. Všude samé ledové medúzy, nešlo pořádně zavrtat a 2x se mi stalo, že se na ledu objevila po zaseknutí horizontální trhlina. Rampouch v L3 šel Lukáš a taky žádný med. No prostě životní zážitek, na který budu dlouho vzpomínat.
6
OS
21.01.2022
Mazec! Lezl jsem L2 a L4 (všechny délky 60-65m). V L2 jsem se fakt bál. Všude samé ledové medúzy, nešlo pořádně zavrtat a 2x se mi stalo, že se na ledu objevila po zaseknutí horizontální trhlina. Rampouch v L3 šel Lukáš a taky žádný med. No prostě životní zážitek, na který budu dlouho vzpomínat.