muze se brat kousek od startovní hrany nahore vpravo cca 1m takova vertikalní trhlinka ktera bere jako bocak a je pod tou velkou horizontalni trhlinou?diky
Zapsal: Gaga, 05.04.2013 23:40:57
Já to lezl bez ní, dlouhým nátahem a rozkročením doprava. Pro menší lidi takhle asi nelezitelné.
Hamnishuz jsem tam nemela co lezt a cekala az doleze misa, tak sem to z dlouhy chvile zkusila zkroknout,fakt neplanovany prelez:-)pralo do toho slunko,bylo vedro, vibrovala jsem, radost velika, prvni 6cego :-)
6C
solo
30.08.2015
uz jsem tam nemela co lezt a cekala az doleze misa, tak sem to z dlouhy chvile zkusila zkroknout,fakt neplanovany prelez:-)pralo do toho slunko,bylo vedro, vibrovala jsem, radost velika, prvni 6cego :-)
Mihalmoc nechapu ten pocet prelezu, skoro bych tipoval, ze ne vsichni dodrzeli zakaz horniho chytnu. Krokovani bylo nechutne dlouhy a stale zoufaly, po pulhodine me napadl zoufalej trik s vypouštěčkou za díru a se štrikováním nohama. Po 20 minutach jsem udelal vsechny jednotlivy kroky. Po odpocinku revolver goes a na treti jsem to trefil. Rval jsem radosti.
6C
solo
04.10.2015
moc nechapu ten pocet prelezu, skoro bych tipoval, ze ne vsichni dodrzeli zakaz horniho chytnu. Krokovani bylo nechutne dlouhy a stale zoufaly, po pulhodine me napadl zoufalej trik s vypouštěčkou za díru a se štrikováním nohama. Po 20 minutach jsem udelal vsechny jednotlivy kroky. Po odpocinku revolver goes a na treti jsem to trefil. Rval jsem radosti.