Poradíte prosím někdo, jak se to leze? Zdvih za na 5C nic moc chyty a v plotně na nimi jsem nenašel nic, do čeho bych šel. V porovnání s vedlejším Teráriem mi tohle přišlo nepoměrně těžší. V Teráriu je nad startem vcelku dobrá velká mělká díra.
HookV prvnim pokusu jsem spad z vylezeneho kdyz jsem ulomil stup. Ve druhem ok. Zda se mi celkem silove, sitstart mi pripada tezsi nez treba Bukvice za 6A, ale mozna uz jsem byl hodne unaveny.
5C
solo
23.10.2010
V prvnim pokusu jsem spad z vylezeneho kdyz jsem ulomil stup. Ve druhem ok. Zda se mi celkem silove, sitstart mi pripada tezsi nez treba Bukvice za 6A, ale mozna uz jsem byl hodne unaveny.