Urukusnetrefil sem madlo a udrzel se jen taktak milimetry od padu, ale dopadlo to
9-
PP
03.03.2022
netrefil sem madlo a udrzel se jen taktak milimetry od padu, ale dopadlo to
zaoralfNakonec mi to nedalo a musel jsem to přelézt hezky pěkně čistě. 3.3.2022 jsme to totiž lezli s nástupem z bouldermatek, což si prostě nemůžu počítat. Bez nich mi to ještě zabralo další dva dny a stálo mě to docela dost krve a tejpky. Nakonec jsem to lezl s bezprstovou koženou pravou rukavicí (klíčový chyt byla bolavá pěst). Pak bylo zajímavé, si v odpočinku rukavici sundávat, protože s ní nešlo moc lézt dál... No prostě spousta zábavy. Radost, že už nemusím. Hodně přísná 9-!
9-
PP
13.03.2022
Nakonec mi to nedalo a musel jsem to přelézt hezky pěkně čistě. 3.3.2022 jsme to totiž lezli s nástupem z bouldermatek, což si prostě nemůžu počítat. Bez nich mi to ještě zabralo další dva dny a stálo mě to docela dost krve a tejpky. Nakonec jsem to lezl s bezprstovou koženou pravou rukavicí (klíčový chyt byla bolavá pěst). Pak bylo zajímavé, si v odpočinku rukavici sundávat, protože s ní nešlo moc lézt dál... No prostě spousta zábavy. Radost, že už nemusím. Hodně přísná 9-!