dejvizávěr jsem chtěl jít přímo, ale nakonec jsem vyměkl a šel to jako každý trochu zleva
6a+
OS
21.11.2010
závěr jsem chtěl jít přímo, ale nakonec jsem vyměkl a šel to jako každý trochu zleva
laurotVojtík mně přemlouvá, ať zkusím jejich 6b, ale když vidím, že tam hekl a navíc i 5 sekund špekuluje, tak se bojím a lezu pořád 6a+. Nakonec se mi daří si heknout a zašpekulovat i v týhle cestě, takže nač lézt 6b:-) Pěkný, nahoře hezký kříž po madloidních dírách, kde o prstíku ani nevím. Takže další zjištění - Madla se taky dají, super. Tím se možnost výběru cest opět zvětšuje, 2x super.
6a+
OS
22.09.2015
Vojtík mně přemlouvá, ať zkusím jejich 6b, ale když vidím, že tam hekl a navíc i 5 sekund špekuluje, tak se bojím a lezu pořád 6a+. Nakonec se mi daří si heknout a zašpekulovat i v týhle cestě, takže nač lézt 6b:-) Pěkný, nahoře hezký kříž po madloidních dírách, kde o prstíku ani nevím. Takže další zjištění - Madla se taky dají, super. Tím se možnost výběru cest opět zvětšuje, 2x super.