  Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
|
 AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
|
 Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869
Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075
Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
|
 SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
|



|  | Contact | |

|
| |
| Název cesty: | Růžový Kavalír | | Klasifikace: | 7C+ | | Typ cesty: | boulder | | Sektor: | Rybníček | | Oblast: | Rybníček | | Poloha: | Jesenicko | | Obtíže: | boulder | | Sklon: | převislá | | Délka: | 3 m | | Autor: | pr, 05/2010 | | Popis: | Z lišty ve stropě oběma rukama nahoru | | Poznámka: | Ptáte se, kde je Rybníček? No to je přece ta nová oblast na Petrohradské PADání 2011 | | Zapsal: | pr, 31.05.2010 15:18:40 |
| |
Hodnocení / Počet: 0 / 0
Všechny cesty
Nová cesta
|
Komentáře
Zdar, já bych to viděl spíš jako cečko.
Zapsal: vilda, 06.05.2011 18:31:42 hroznej grc:] ale jen pro silny! gratulace !
Zapsal: l., 06.12.2015 21:16:07 Dík, hroznej grc, ale super kroky!Stojí za to...
Zapsal: Zuzka Kuldovka, 07.12.2015 09:40:49 To je ze sedu, nebo ze stoje jak to leze Zuzka?
Zapsal: S, 23.03.2017 18:13:02 Ze stoje z definovaného startovního chytu
Zapsal: Petr Resch, 23.03.2017 20:59:35
I agree to the processing of personal data.
| | Přelezy
| Petr Resch ml. | 7C+ | solo | 29.05.2010 |
| Š StráníkZa těhlech podmínek to bylo docela těžký. | 7C/7C+ | solo | 30.04.2011 |
Za těhlech podmínek to bylo docela těžký. |
| 007 | 7C | solo | 30.04.2011 |
| mat | 7C+ | solo | 01.05.2011 |
| MajzlíkNa jaře to nešlo,teď jo. | 7C+ | solo | 29.10.2011 |
Na jaře to nešlo,teď jo. |
| noo noo | 7C/7C+ | solo | 30.10.2011 |
| Joshka | 7C/7C+ | solo | 30.10.2011 |
| Džanglilehké | 7C | solo | 20.11.2011 |
lehké |
| moncaAdamek- stary rest vylezen :) | 7C+ | solo | 28.10.2014 |
Adamek- stary rest vylezen :) |
| Zuzka KuldovkaBez kamenů dole, celkem mi to přišlo těžký. | 7C+ | solo | 06.12.2015 |
Bez kamenů dole, celkem mi to přišlo těžký. |
| novakjapo změně programu to šlo, pata to řeší | 7C | solo | 07.02.2016 |
po změně programu to šlo, pata to řeší |
| zerosškoda flashe.. pěkný pohyby .. C+ spíš ne | 7C | solo | 07.02.2016 |
škoda flashe.. pěkný pohyby .. C+ spíš ne |
| PacesOV | 7C+ | solo | 07.02.2016 |
| midus | 7C | solo | 20.04.2016 |
| kenniPro mě dobrej voser... | 7C | solo | 17.03.2020 |
Pro mě dobrej voser... |
| jan2parada, sedlo to | 7C | solo | 28.02.2021 |
parada, sedlo to |
| filipcech | 7C | solo | 01.07.2021 |
| relicjako je to pěkný, ale šlo to vlastně dost rychle, jen to plusko tam necítím... | 7C | solo | 27.02.2024 |
jako je to pěkný, ale šlo to vlastně dost rychle, jen to plusko tam necítím... |
| Kropáček | 7C | solo | 20.01.2025 |
| mountainini | 7C+ | solo | 02.03.2025 |
| xixao | 7C | solo | 15.02.2026 |
Přidání cesty do deníčku
|
Reklama: |
| |
|  | Photo of the day: | |

|  | Routes: | |
|  | New in discussion: | |
|  | Latest comments: | |
|  | Hot: | |
|  | New in advertising: | |
|  | Instructions: | |
|  | ... | |
|