zaoralfS čelovkou a jen s karabinami (všechny presa ve stěně), takže lano táhlo jak sviňa. Navíc jsem lezl asi těžší variantou přes plotnu (více zleva).
7
OS
18.05.2018
S čelovkou a jen s karabinami (všechny presa ve stěně), takže lano táhlo jak sviňa. Navíc jsem lezl asi těžší variantou přes plotnu (více zleva).