JaraKAsi 40min zkoušení se dostat do toho 6C a najedou to padlo. Těžký zved a následně těžké udržet nohy na stupech. Možná to je lehčí ale nevim. Už se v tý klase úplně ztrácím :)
7B+
solo
20.02.2018
Asi 40min zkoušení se dostat do toho 6C a najedou to padlo. Těžký zved a následně těžké udržet nohy na stupech. Možná to je lehčí ale nevim. Už se v tý klase úplně ztrácím :)