MihalJe to dreamketcher :-). Chtel jsem ukazat, ze to jde cely vylezt jenom po rukach, ale na jedno ze cvakanich jsem si paticku stejne musel zalozit. Zajimava cesta, tezka.
6a+
PP
03.07.2010
Je to dreamketcher :-). Chtel jsem ukazat, ze to jde cely vylezt jenom po rukach, ale na jedno ze cvakanich jsem si paticku stejne musel zalozit. Zajimava cesta, tezka.