Mihalpekne vysekana cesta, bohuzel dirky nejsou videt a tak se nedaji kroky vubec precist. Nakonec nebylo treba nic cist, staci jit furt nahoru, je to zebrik.
6c+
OS
02.07.2011
pekne vysekana cesta, bohuzel dirky nejsou videt a tak se nedaji kroky vubec precist. Nakonec nebylo treba nic cist, staci jit furt nahoru, je to zebrik.