SandReimožná sjízdné Xa, kdo ví? Na OS těžké v hledání chytů..
IXc/Xa
OS
24.08.2012
možná sjízdné Xa, kdo ví? Na OS těžké v hledání chytů..
Komíňákjistila Žanetka. Velký dík patří klukům za přípravu a očištění cesty a Žanetce za to, že vyjumarovala za mnou na předskalí, protože ta zelená kekelnatá spára je fakt kentus. Při flešíku jsem průtlak udělal hned, ale pak jsem vyměknul nad 3.K Na druhej to šlo, ale na nástupu jsem si na vršek moc nevěřil. Myslel jsem, že mi dojde. Křeče v loktech mě taky nepotěšily. Nahoře trochu mokrý, ale žába to řešila :-)
Xa
PP
05.10.2014
jistila Žanetka. Velký dík patří klukům za přípravu a očištění cesty a Žanetce za to, že vyjumarovala za mnou na předskalí, protože ta zelená kekelnatá spára je fakt kentus. Při flešíku jsem průtlak udělal hned, ale pak jsem vyměknul nad 3.K Na druhej to šlo, ale na nástupu jsem si na vršek moc nevěřil. Myslel jsem, že mi dojde. Křeče v loktech mě taky nepotěšily. Nahoře trochu mokrý, ale žába to řešila :-)