Brožíku seš nějakej silák, já si nemůžu pomoct ale to Xb RP (jak to autoři dali) mi tam příjde správně.. Xa už je moc přísný.. přeci jen ty tahy za fakáče plus oblez hranky nahoře.. pěkně mi to dalo zahulit. Jinak komu by to přišlo moc easy tak cesta má prý i takovou neofiko variantu za Xc (od prvního přímo rovně)
LachtanJestli jsou Ilumimati za Xa tak tohle o půl stupeň těžší. parádní za fakery a zajímavý dírky, těžký cvakani druhyho... Celkově krásný moc!! Cca 7c+
Xb
OS
18.10.2019
Jestli jsou Ilumimati za Xa tak tohle o půl stupeň těžší. parádní za fakery a zajímavý dírky, těžký cvakani druhyho... Celkově krásný moc!! Cca 7c+