JaraKNevim jestli IXa,VIIIc nebo VIIIb. Když si to člověk správně vymslí tak to těžký není. Jenom technika ani kapka síly. Lezeno samozřejmě bez ojebu. Někteří říkají VIIIb max. Tak upravuju na VIIIb :)
VIIIb
RP
15.06.2014
Nevim jestli IXa,VIIIc nebo VIIIb. Když si to člověk správně vymslí tak to těžký není. Jenom technika ani kapka síly. Lezeno samozřejmě bez ojebu. Někteří říkají VIIIb max. Tak upravuju na VIIIb :)