VasekdegammaMohl sem to dát už při první návštěvě s Plzeňákama, ale se zatejpovanejma bříškama už to moc nešlo, tak alespoň zkrokováno.
Program fungoval, takže žádný velký drama (jen zas problém s dirkou v prstě). Na 100% můj styl. Pěkný kroky :)
7C
solo
05.03.2016
Mohl sem to dát už při první návštěvě s Plzeňákama, ale se zatejpovanejma bříškama už to moc nešlo, tak alespoň zkrokováno.
Program fungoval, takže žádný velký drama (jen zas problém s dirkou v prstě). Na 100% můj styl. Pěkný kroky :)