Olga(Kolouch)psycho cesta....vůbec se mi do ní nechtělo...starý malý rezavý nýtky, semtam mailonka, asi někdo zdrhal...dost odlezy nebo sem nevěla kam lezu, protože další jíšťo nebylo vídět....výmrd pod slaňákem a nakonec starej slaňák ze smyček....dobrodruhům doporučuji:-)).
6a
OS
30.08.2010
psycho cesta....vůbec se mi do ní nechtělo...starý malý rezavý nýtky, semtam mailonka, asi někdo zdrhal...dost odlezy nebo sem nevěla kam lezu, protože další jíšťo nebylo vídět....výmrd pod slaňákem a nakonec starej slaňák ze smyček....dobrodruhům doporučuji:-)).