feuPokus o OS celé cesty (za 7a+) skončil velkým rozčarováním. Leze se po vertikálních spárách, sokolíkově, spárově, těžce a kroky nejsou nijak čitelné. První letošní těžší cesta. Nejsem ještě zvyklá hodně zabírat na skále (a taky hodně padat). Sedím víckrát a crux - krok kolem převisu - nedokážu vymyslet. Za dva dny se do cesty vracím s předtavou RP přelezu a sice dolejzám v kuse až do cruxu, ale tam jsem opět bez šance.
6a
OS
18.02.2015
Pokus o OS celé cesty (za 7a+) skončil velkým rozčarováním. Leze se po vertikálních spárách, sokolíkově, spárově, těžce a kroky nejsou nijak čitelné. První letošní těžší cesta. Nejsem ještě zvyklá hodně zabírat na skále (a taky hodně padat). Sedím víckrát a crux - krok kolem převisu - nedokážu vymyslet. Za dva dny se do cesty vracím s předtavou RP přelezu a sice dolejzám v kuse až do cruxu, ale tam jsem opět bez šance.