eliskaNa snížení sebevědomí.. Krátké, u prvních dvou presek jsem seděla, je to bez noh.. no 8- jak v krasu:)) šlo by to, ale musela bych to s Jíťou nacvičit:))
6c+
AF
22.10.2011
Na snížení sebevědomí.. Krátké, u prvních dvou presek jsem seděla, je to bez noh.. no 8- jak v krasu:)) šlo by to, ale musela bych to s Jíťou nacvičit:))