MihalSpodek jsem suse zkopiroval, ale nahore jsme predvedli pekny divadlo, kdyz mi honza radil dynamo o jeden nyt driv, nez ho opravdu delal. No a navic jsem ho ani delat nepotreboval.
7a
PP
28.12.2010
Spodek jsem suse zkopiroval, ale nahore jsme predvedli pekny divadlo, kdyz mi honza radil dynamo o jeden nyt driv, nez ho opravdu delal. No a navic jsem ho ani delat nepotreboval.
relickapku bloudění, ale dynámko a vytrvalost jističe při mém 10minutévém výstupu se vyplatila!
7a
OS
28.12.2010
kapku bloudění, ale dynámko a vytrvalost jističe při mém 10minutévém výstupu se vyplatila!