laurotTrochu zašitý sektor v údolí za Arcem. Má dvě části, kde jedna je zamešený špinavý hnus a druhá taky na první pohled hned nezaujme. Docela kvakoš s cestama do 18m. Ale zpětně docela pěkné lezení (hl. těžší cesty).
Zase prohrávám sekání a Klára začíná. Grrr, příště na 3 vítězný.
První cesta nás hned prověří. Lezení po nepřehledné změti neberoucích chytů. Prý 6a, pfff. Nějak dobojujeme, ale jsem rád, že při nástupu byl elektrický stožár, kde jsem se pěkně rozcvičil na jedné z trubek tak, že teď už jsou prstíky aspoň trochu zahřátý.
6a
flash
15.11.2015
Trochu zašitý sektor v údolí za Arcem. Má dvě části, kde jedna je zamešený špinavý hnus a druhá taky na první pohled hned nezaujme. Docela kvakoš s cestama do 18m. Ale zpětně docela pěkné lezení (hl. těžší cesty).
Zase prohrávám sekání a Klára začíná. Grrr, příště na 3 vítězný.
První cesta nás hned prověří. Lezení po nepřehledné změti neberoucích chytů. Prý 6a, pfff. Nějak dobojujeme, ale jsem rád, že při nástupu byl elektrický stožár, kde jsem se pěkně rozcvičil na jedné z trubek tak, že teď už jsou prstíky aspoň trochu zahřátý.