eliskaVytáhl nám to Důša.. převislý kout, šel docela odšlapat, ale prostě převislý a dlouhý:-) Byla to sranda.. nesedla jsem si hlavně proto, že Jíťa říkala, že to lano je tak pružné, že bych se propadla aspoň o dva metry..
6b+
RC
17.02.2011
Vytáhl nám to Důša.. převislý kout, šel docela odšlapat, ale prostě převislý a dlouhý:-) Byla to sranda.. nesedla jsem si hlavně proto, že Jíťa říkala, že to lano je tak pružné, že bych se propadla aspoň o dva metry..