flashstormpoprvé přelezeno v roce 2010 při přpravách bOuldermanie, dneska sem si to zopáknul, hrozně tu záleží jestli se jde ze spoďáku nebo jestli má člověk ze stoje nabranou pecku
7A
solo
03.10.2011
poprvé přelezeno v roce 2010 při přpravách bOuldermanie, dneska sem si to zopáknul, hrozně tu záleží jestli se jde ze spoďáku nebo jestli má člověk ze stoje nabranou pecku