7B+ bych si rád zapsal ale program byl tak dobrý že z toho je opravdu jednoduchá záležitost...otázkou je jestli shazovat obtížnost když to někdo vymyslí lépe nebo hold si mnout ruce že sem to přechcal:)
No bylo to úplně před koncem včera a byl jsem u toho a je to prostě tak,zcela logické, to se holt občas stane. Nechci nikomu kazit radost a vymýšlení programu,ale je tam vpravo na zašpičkování pravé nohy taková jamka. Mrdinka na levačku, pravou bradavka, tou nohou jsem se ani nikam nenatahoval a při zvednutí je člověk takřka v nohendu, holt je to bouldering no ;)
Zapsal: Jirka Švácha, 02.05.2011 09:39:21
nj, stává se to :-) Asi si to někdy tim vašim způsobem pojedu vyzkoušet ;-)
přesně jak říká Jirka...on našel jeden lepší stupík a celé to dovršila moje špička...možná že pro hodně krátký jedince to je nemožný ale myslim si že to takhle udělá prakticky každý...ale jinak hezký boulder (krok:) )
Zapsal: Bafik, 04.05.2011 23:42:08
Tak už zbývá jen pogratulovat k opravdu vhodně zvolenému názvu boulderu :)
Zapsal: bejbs, 05.05.2011 13:52:34
...ale sotva ho v noci přikryje černočerná tma, začinají se dít "podivuhodné věci". Nejdříve Jirka najde lepší stup, pak k tomu zasedne Bafik a najde možnost zašpičkovat a teprve potom se objeví ... PŘELEZ za 6A
Zapsal: Petr Resch, 05.05.2011 15:15:41
...tati a můžu se dneska dívat?
Zapsal: , 06.05.2011 00:57:13
název bouldru je přesný :D... ale věřim Petře že tebe to možná ani nenapadlo tam někam špičkovat nebot jsi silný ako byk a nepotřebuješ si ulehčovat práci jako my slabší:)...a možná bys tam ani nedošáh :D...
Zapsal: Bafik, 06.05.2011 17:02:27
Aha, uz se to zacina rysovat, takze pro normalni lidi 7B+ sedi?
Zapsal: Honza, 06.05.2011 17:14:50
No pro malé děti to asi nebude 6A :-) ale myslím si že tak nad 160cm to dá každý...
Zapsal: Jirka Švácha, 06.05.2011 18:06:52
pro normální lidi je to naprosto v pohodě...pro trpaslíky pod 160 možná problémovější poloha ale stejně si myslim že tam došáhnou...
Zapsal: Bafik, 08.05.2011 20:12:24
takže... mám 173 a na špičku sice nohou došáhnu, ale je mi vcelku k ničemu, protože za ni stejně nezaberu.. i bez tý špičky mi to ale nepřijde jako 7B+, spíš něco jako 6C/7A ;)