V údolní stěně vpravo od velkého kouta podél spár a trhlinou přes 1bh stěnou Vlevo 2bh až do kouta.Tím na balkón k dobíracímu bh.Vpravo stěnou přes 2bh K 6.bh a traverz pod převis doleva k 7.bh. Stěnou a vlevo přes 2bh doprava slaň.bh
Poznámka:
Popis je dlouhej k udržení ve staré hlavě. Cestu třeba lízt 2x - 1 normálně a pak TR, Vybrat to moc nejde:) - prima expedice.
KrvákNapoprvé jsem v sobotu nevymyslel vršek pod slaňákem. Šipka ukazovala do hladké stěny šikmo nahoru a nebylo tam žádné mágo, které by mi navedlo. Řešením je traverz na úrovni posledního borkáku docela daleko doprava a pak až nahoru. V neděli jsem si to už úspěšně zopakoval
VIIc
RP
20.08.2023
Napoprvé jsem v sobotu nevymyslel vršek pod slaňákem. Šipka ukazovala do hladké stěny šikmo nahoru a nebylo tam žádné mágo, které by mi navedlo. Řešením je traverz na úrovni posledního borkáku docela daleko doprava a pak až nahoru. V neděli jsem si to už úspěšně zopakoval
calimanZa Malinou na druhym na dvakrat. Hezky lezeni, pekny klasicky zazitek. Mozna trochu lehci (ale lezu na druhym).
VIIc
RC
21.06.2025
Za Malinou na druhym na dvakrat. Hezky lezeni, pekny klasicky zazitek. Mozna trochu lehci (ale lezu na druhym).
MalinaLezeno na 2 délky, jinak to asi nejde. Pohodová a vzdušná.
VIIc
OS
21.06.2025
Lezeno na 2 délky, jinak to asi nejde. Pohodová a vzdušná.
sperou1. Delku jsem dal OS a v 2. Delce jsem lezl jako druholezec a sednul jsem pod standem
VIIc
AF
30.05.2026
1. Delku jsem dal OS a v 2. Delce jsem lezl jako druholezec a sednul jsem pod standem
TadeasAndel2 chyty pred slanakem jsem padal. Lezl jsem to totiž chybně celé v kuse místo 2 štandů a tření mi už nepovolilo si stoupnout z oblin ke slaňáku... No trochu jsem se nasral, ale vlastně to byla krásná cesta a považuju si to jako prakticky OS. Někdy si to možná vylezu i na RP jako rozlez, těžké to nebylo
VIIc
AF
08.06.2026
2 chyty pred slanakem jsem padal. Lezl jsem to totiž chybně celé v kuse místo 2 štandů a tření mi už nepovolilo si stoupnout z oblin ke slaňáku... No trochu jsem se nasral, ale vlastně to byla krásná cesta a považuju si to jako prakticky OS. Někdy si to možná vylezu i na RP jako rozlez, těžké to nebylo