tatkaVelmi pěkné. Čistá pevná skála. Nejtěžší v první třetině, kde je skok do lišty. Přelezl jsem to díky tomu, že mi to Michal vyčistil, omágoval chyty a nacvakal presa. Nad nejtěžším místem jsem nohou odstoupl za hranu. Sice to bylo v linii, ale bylo mi to vyčteno:-)
7+
flash
21.05.2025
Velmi pěkné. Čistá pevná skála. Nejtěžší v první třetině, kde je skok do lišty. Přelezl jsem to díky tomu, že mi to Michal vyčistil, omágoval chyty a nacvakal presa. Nad nejtěžším místem jsem nohou odstoupl za hranu. Sice to bylo v linii, ale bylo mi to vyčteno:-)