tatkaNejenže jsem to lezl na druhém, ale ani jsem neudělal všechny kroky. Převis je fakt těžkej. Přes velkej bočák se člověk dostane do škrabky na PR. Ale pak je zásadní, co s nohama. pn zřejmě na tření na ostroh, LN do malého stupu. Nohy jsou dost nejisté - bud jsem to neudržel, nebo mi ujely. Při jednom odsedu jsem Michalovi sekl lano o hranu. Nakonec jsem to nějak přepatlal. Rychle se začalo stmívat a přicházela buřina. Poslední dva metry užj jsem neřešil a pomohl si lanem. Rychlé slanění a útěk do auta.
7+
RC
21.05.2025
Nejenže jsem to lezl na druhém, ale ani jsem neudělal všechny kroky. Převis je fakt těžkej. Přes velkej bočák se člověk dostane do škrabky na PR. Ale pak je zásadní, co s nohama. pn zřejmě na tření na ostroh, LN do malého stupu. Nohy jsou dost nejisté - bud jsem to neudržel, nebo mi ujely. Při jednom odsedu jsem Michalovi sekl lano o hranu. Nakonec jsem to nějak přepatlal. Rychle se začalo stmívat a přicházela buřina. Poslední dva metry užj jsem neřešil a pomohl si lanem. Rychlé slanění a útěk do auta.