tatkaDole se mnou uletel chyt, takze jsem do toho sedl. Kupodivu tezsi je spodek, kterej by mel byt za 5.
6
AF
05.05.2012
Dole se mnou uletel chyt, takze jsem do toho sedl. Kupodivu tezsi je spodek, kterej by mel byt za 5.
1603Cesta výrazně těžší než vedlejší pravá varianta Promenáda. Začátek mají cesty stejný (a ne příliš lehký, asi 5+), Promenáda (odbočující doprava) je pak už ale celkem v poho, zato Činky (odbočující doleva) jsou i nadále hodně technická záležitost, s nejtěžší pasáží kousek pod závěrečným převisem. Výlez přes převis (dolez) je lehce morálový, ale technicky už v pohodě po dobrých chytech.
6
OS
19.05.2012
Cesta výrazně těžší než vedlejší pravá varianta Promenáda. Začátek mají cesty stejný (a ne příliš lehký, asi 5+), Promenáda (odbočující doprava) je pak už ale celkem v poho, zato Činky (odbočující doleva) jsou i nadále hodně technická záležitost, s nejtěžší pasáží kousek pod závěrečným převisem. Výlez přes převis (dolez) je lehce morálový, ale technicky už v pohodě po dobrých chytech.