MrndaHezké, težší pod slaňákem...Tehdy sem netušil, že to bude poslední cesta ve Špáňu. Dybych to byl býval tušil, tak bych si byl býval dal ještě ňákou, abych to byl býval aspoň trochu odsunul...Kolouchových 100 cest se mi dosáhnout nepodařilo=)
6b+
OS
15.08.2011
Hezké, težší pod slaňákem...Tehdy sem netušil, že to bude poslední cesta ve Špáňu. Dybych to byl býval tušil, tak bych si byl býval dal ještě ňákou, abych to byl býval aspoň trochu odsunul...Kolouchových 100 cest se mi dosáhnout nepodařilo=)