marenaje to vlastně za 1 krok, řešil jsem to nátahem do madla, jinak pěkné sedmičkové lezení
8-
PP
11.11.2021
je to vlastně za 1 krok, řešil jsem to nátahem do madla, jinak pěkné sedmičkové lezení
tatkaCestu jsem nedolezl - nebyl jsem schopnej dostat se přes převis do poličky. Michal mi to radil - PR bočák v pravé stěnce, LR postupně posouvat spárou nahoru, LN do zářezu, PN co nejvíce vpravo. Do pozice jsem se dostal, ale byl jsem tak nalepenej na břicho převisu, že nebylo možné udělat skok do poličky. Michal to pak přelezl jak nic - nechápu... :-D
8-
-
02.11.2024
Cestu jsem nedolezl - nebyl jsem schopnej dostat se přes převis do poličky. Michal mi to radil - PR bočák v pravé stěnce, LR postupně posouvat spárou nahoru, LN do zářezu, PN co nejvíce vpravo. Do pozice jsem se dostal, ale byl jsem tak nalepenej na břicho převisu, že nebylo možné udělat skok do poličky. Michal to pak přelezl jak nic - nechápu... :-D