eliskaJavier říkal, že mi ta cesta bude sedět, ale já se bála, bo je to přece 7aaa.. Dlouhé, 28m,funěla jsem už od druhého kroku, celou dobu lehce do kopce, zakončené ještě takovým bříškem, nateklo mi moc, moc.. ale neodsedla jsem si..
7a
OS
20.10.2011
Javier říkal, že mi ta cesta bude sedět, ale já se bála, bo je to přece 7aaa.. Dlouhé, 28m,funěla jsem už od druhého kroku, celou dobu lehce do kopce, zakončené ještě takovým bříškem, nateklo mi moc, moc.. ale neodsedla jsem si..