MalinaMyslím, že jsem to jednou lezl za Svenem na druhým a bylo to úděsný. Krasavice, místy lámavá, místy vytrvalostní, bez stínu a vyklepávání bych asi někde vylít. Nechávám 5+ ale s hodně širokým úsměvem.
5+
RP
31.08.2025
Myslím, že jsem to jednou lezl za Svenem na druhým a bylo to úděsný. Krasavice, místy lámavá, místy vytrvalostní, bez stínu a vyklepávání bych asi někde vylít. Nechávám 5+ ale s hodně širokým úsměvem.