eliskaSuper oblast, ty stěny jsou fakt impozantní a na tuhle cestu nám vyšlo opravdu krásné počasí.. ale to 6b dost síla.. třeba to bylo tím batohem, ale.. převislé vícedélky, parádní výhledy.. prostě Riglos nunca falla..
6
OS
29.10.2011
Super oblast, ty stěny jsou fakt impozantní a na tuhle cestu nám vyšlo opravdu krásné počasí.. ale to 6b dost síla.. třeba to bylo tím batohem, ale.. převislé vícedélky, parádní výhledy.. prostě Riglos nunca falla..