ThingolKlasa nevim, kdo to nepřeleze, příde mu to strašně těžký, kdo to dá, řiká že totálně easy. Já na tom byl stejně, než jsem na to přišel...
Klasu nechávam a uvidim...
6B+
solo
28.04.2012
Klasa nevim, kdo to nepřeleze, příde mu to strašně těžký, kdo to dá, řiká že totálně easy. Já na tom byl stejně, než jsem na to přišel...
Klasu nechávam a uvidim...