ThingolCestou domu, když jsem pospíchal, abych před 7 odjel. Navalení na nohu, sice nejsou ruce a noha je špatná, ale stejně je to fakt easy, nahazuju 6A..
6A
OS
28.04.2012
Cestou domu, když jsem pospíchal, abych před 7 odjel. Navalení na nohu, sice nejsou ruce a noha je špatná, ale stejně je to fakt easy, nahazuju 6A..