molda78OS ,ale první nacvaklý začatek dost špinaný a mechový a pak už to celkem šlo nezalizal jsem do koutku vpravo. Vrch se drolí a štand už je uplně v mechu zarostlý.Jinak pěkná cesta
7+/8-
OS
02.06.2026
OS ,ale první nacvaklý začatek dost špinaný a mechový a pak už to celkem šlo nezalizal jsem do koutku vpravo. Vrch se drolí a štand už je uplně v mechu zarostlý.Jinak pěkná cesta