tatkadolezl jsem pod 4. bh, ale necvakl. kroky nejsou tak těžké (aspoň kam jsem dolezl), ale ruce mi ve vedru ujížděly, lišta na PR byla plná kamínků a hlavně to bylo dost vlevo od posledního bh, tak jsem se bál kyvadla. asi by to chtělo nacvičit s horním.
8+
-
05.07.2012
dolezl jsem pod 4. bh, ale necvakl. kroky nejsou tak těžké (aspoň kam jsem dolezl), ale ruce mi ve vedru ujížděly, lišta na PR byla plná kamínků a hlavně to bylo dost vlevo od posledního bh, tak jsem se bál kyvadla. asi by to chtělo nacvičit s horním.
zaoralfPěkná bouldrově vytrvalostní linka stížená o mokrý výlez.
8+
PP
11.01.2014
Pěkná bouldrově vytrvalostní linka stížená o mokrý výlez.