pavelllBez nacvakanejch pres by to bylo fakt těžký. Trochu jsem v tom viděl Janka i Bena, ale moc mi to nepomohlo, je tam spousty divnominidírek a stejně jsem si musel osahat, která bere. Nastoupení do cesty jsem musel trochu pokusovat, takže je to středně poctivý OS.
7
OS
29.03.2014
Bez nacvakanejch pres by to bylo fakt těžký. Trochu jsem v tom viděl Janka i Bena, ale moc mi to nepomohlo, je tam spousty divnominidírek a stejně jsem si musel osahat, která bere. Nastoupení do cesty jsem musel trochu pokusovat, takže je to středně poctivý OS.