ValmarPrvní letošní výstup na Liščí skálu(věž) ve sněhu. Dali jsme to všichni v pohorkách, ekvilibristika v širočině byla šílená a zmrzlí ruce. oblý police klouzaly, no prostě romantika!
3+
OS
28.10.2012
První letošní výstup na Liščí skálu(věž) ve sněhu. Dali jsme to všichni v pohorkách, ekvilibristika v širočině byla šílená a zmrzlí ruce. oblý police klouzaly, no prostě romantika!