KomíňákLezl jsem to uplně na pohodu a při vyklepávání a okukování dalších chytů mi smekla noha. Jinak by to byl betonovej a pohodovej OS. Možná mi to sedlo, ale ve vedlejším 7a jsem makal více i když výlez z krápníku mě trochu potrápil, ale člověk v tom madle může být rok. Dá se vrátit
7a+
PP
24.10.2012
Lezl jsem to uplně na pohodu a při vyklepávání a okukování dalších chytů mi smekla noha. Jinak by to byl betonovej a pohodovej OS. Možná mi to sedlo, ale ve vedlejším 7a jsem makal více i když výlez z krápníku mě trochu potrápil, ale člověk v tom madle může být rok. Dá se vrátit