VasekdegammaKdyž sem dal D. Magnetic, tak sem hned zkusil tohle, ale ulomil sem takovej vystouplej stup, ze kterýho sem udělal ten nejtěžší krok celkem hnedka. Bez něj to bylo složitý vymejšlení a i po vymyšlení byl ten krok pořád kurva těžkej a hrozně daleko.
Na druhej výjezd sem to přelezl, ale nepohlídal sem si konec a dost smolně vypadl z topu.
Na třetí výjezd to konečně padlo, a na druhej ostrej.
Teplota cca 18 C a slunko.
7C
solo
09.09.2017
Když sem dal D. Magnetic, tak sem hned zkusil tohle, ale ulomil sem takovej vystouplej stup, ze kterýho sem udělal ten nejtěžší krok celkem hnedka. Bez něj to bylo složitý vymejšlení a i po vymyšlení byl ten krok pořád kurva těžkej a hrozně daleko.
Na druhej výjezd sem to přelezl, ale nepohlídal sem si konec a dost smolně vypadl z topu.
Na třetí výjezd to konečně padlo, a na druhej ostrej.
Teplota cca 18 C a slunko.